Event date : Sunday, 18 Mar 2018

Time: from 10:00 to 16:00

Place:European University, Nicosia

TELETHON 2018: iFitness Day6

Το “i-Fitness Day” είναι μια ετήσια  φιλανθρωπική εκδήλωση αφιερωμένη στη γυμναστική.  Οι ενδιαφερόμενοι θα έχουν την ευκαιρία να επιλέξουν το πρόγραμμα που επιθυμούν να γυμναστούν και μάλιστα από τους επαγγελματίες εγκεκριμένους εκπαιδευτές της LesMills Κύπρου.

Το ποσό συμμετοχής θα είναι 9 ευρώ το άτομο και στο χώρο της εκδήλωσης οι συμμετέχοντες θα παραλαμβάνουν ένα πακέτο δώρων. Όλα τα έσοδα από τις συμμετοχές θα διατεθεί στο TELETHON.

Επίσης, στο χώρο θα λειτουργεί οργανωμένος παιδότοπος με την επίβλεψη αδειούχου νηπιαγωγού και δωρεάν face-painting.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να αποταθείτε στο Facebook i Fitness Day ή καλώντας το 99 663 255.

Την εκδήλωση διοργανώνει η Morfou Karate ΜΜΑ Fitness by Ice Man και το European University Cyprus.

Κύριοι υποστηρικτές της εκδήλωσης είναι οι : LP Franceskides, εισαγωγείς των ελαστικών Michelin, η εταιρία Vasos Eliades, εισαγωγείς του φυσικού μεταλλικού νερού Vittel, τα καταστήματα αθλητικών ειδών Famous Sports, και η εταιρία Χαραλαμπίδης-Κρίστης.

Την εκδήλωση στηρίζει η LesMills Cyprus με τα μοναδικά προγράμματα γυμναστικής και τους εκπληκτικούς γυμναστές της.

winner